Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem lehet? 23/F

Krómgyűrű kérdése:

Aranyerem lehet? 23/F

Figyelt kérdés

Egy hete vettem észre, hogy kb. minden 3. székelésnél halovány vércsík van a toalett papíron.


Fájdalmaim nincsenek, néha van 1-2 kellemetlen érzésem odalent.


Ülőmunkát végzek napi 8-9 órában, üléskor sincs semmi panasz. Székrekedésem és hasmenésem sincs.


Érdekes, mert ha aranyerem lenne, az nagy fájdalommal jár, ha jól tudom.


Legközelebb jövő héten tudok orvoshoz menni, aki pontos információval tud szolgálni.


Próbálok rostos ételeket enni, gyümölcsöket és zöldségeket egyaránt. Kerülöm a koffeint és alkholos italokat.



2023. szept. 28. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Szokott fájni ürítéskor, illetve, amikor leül az ember, akkor is tud. Többnyire kemény, nehezen ürülő széklet esetén alakul ki. A széklet puhításával, sok folyadék fogyasztása után, illetve kenőcs vagy, és kúp néhány napos használatával szünnie kellene. Olyan nagy fájdalommal, amúgy nem jár szerintem. Ha csak a papír véres, akkor az aranyér többnyire vagy repedés. Ha netán keveredne a széklettel akkor vélhetően feljebb van a forrás. Ha nem javul a helyzet én szólnék orvosnak, nehogy más problêma legyen, esetleg gyulladás ami komolyabb dolog.
2023. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem szokott fájni se ürítéskor, se üléskor. Kenőcsöt ma fogok venni, remélem hatásos lesz. Székelten kerestem, de nem találtam vért.


Köszönöm a segítséget!

Ha kenőcs hatására sem múlik, akkor elmegyek vele orvoshoz.

2023. szept. 28. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!