Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már hosszantartó vagy...

Volt már hosszantartó vagy nagyon gyakran előjövő aranyeretek? Olyan mintha el se múlna sose, kb 1 éve. Ha igen, hogy múlott el, mivel lehet végleg eltüntetni?

Figyelt kérdés

Tudom, van műtét. De nem hiszek nagyon benne, mert ismerősömet többször műtötték többféle módszerrel, mégis neki is újból kijön, és tök fölöslegesen szenvedett.

Sokat iszok, sokat mozgok, próbálok keveset ülni, szedek c vitamint, amiben rutin is van. Nem fáj, csak érzem a kellemetlen érzést sokszor, szúr ha ülök. Folyton kenegessem ennyi ideig? Vagy hagyjam inkább?



2023. aug. 23. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta az orvos, hogyha nem akarom műteni, akkor meg kell tanulni vele együtt élni. Mondjuk nekem nem szúr és kb nem zavar semmiben csak kenegetni kell. 2 éve már megvan.
2023. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden nap kened? Te mivel?
2023. aug. 23. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre való gyógyszert próbáltál már? Bármilyen diozmin/heszperidin hatóanyagút, pl Detralex, stb. Vénafal erősítő, aranyeres kríziseknél is ajánlott a krémek/kúpok mellé.
2023. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan tőzegáfonya tablettát szedek majdnem minden nap, amiben van mellette min. 18 mg heszperidin, és olyan C-vitamint, amiben 25 mg rutin van.
2023. aug. 24. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!