Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez aranyér lenne?

Ez aranyér lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már talán pár éve vettem észre, de elkezdett foglalkoztatni a dolog, hogy kitapintható a végbélnyílásnál egy apró lágy duzzanat, ami önmagában nem fáj, de alkalomadtán van hogy egy időre érzékenyebbé válik. A vérzés egyáltalán nem jellemző, legalábbis eddig nem tapasztaltam. Még néhány éve volt egyszer, hogy székrekedésem volt, és nagyon erőlködtem, közvetlen utána végbéltájt elkezdett egy iszonyú nyilaldosó fájdalom rámjönni időközönként, ami napokig tartott de utána elmúlt, lehet akkor jött létre? Minden esetre nem tudom, hogy érdemes lenne-e kivizsgáltatni. Az is érdekelne, hogy külső vagy belső aranyérről van-e szó vajon ha egyáltalán az. Ha belső lenne, akkor nem lehetne kitapintani? Nálunk a családban szülőknél és nagyszülőknél is jellemző volt az aranyér. 26/f

2023. szept. 30. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet simán bőrredő is, bar az nem szokott érzékenykedni.
2023. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!