Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés! Mitől lehet? Töb...

Hasmenés! Mitől lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Harmadik hete megy a hasam. A fura az egészben, hogy nem úgy mint amikor vírust elkap az ember és egy nap 10x mennie kell. Az átlagos mosdó használatom van meg (napi 2-3) annyi, hogy nem kemény a székletem, hanem híg.

Hasam nem fáj vagy görcsölne. Közérzetem jó. Semmi olyat nem eszek ami nehéz lenne.

Voltam orvosnál egész konkrétat nem mondott. Kaptam székletmintára beutalót.

De érdekelne mitől lehet ez, mire utalhat. Nem volt még ilyen. Mindig rendben volt a gyomrom, emésztésem, székletem.


2023. okt. 1. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Ha csak folyékony székleted van az abnormális, viszont a hasmenés az csak akkor van, ha többször mész naponta háromnál. Ha nem tévedek, akkor folyékony székletből nem is lehet normális székletmintát adni.
2023. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez a bajom nekem is, hogy nem ertem a dolgokat. Hat elkuldtek szekletminta vizsgalatra szoval az orvosom csak tudja, hogy lehet folyekony szekletbol mintat adni vagy sem. Tud rola.
2023. okt. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!