Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehet, hogy nem használt...

Hogy lehet, hogy nem használt semelyik köhögéscsillapító?

Figyelt kérdés

Többet is kipróbáltunk a napokban, a vényre felírt sem használt, ugyanúgy köhögtem megállás nélkül éjszaka. Szárazköhögésem van. Volt már valakinek ilyen? Ha igen, mi segített.


Légúti megbetegedésem volt amúgy, annak a maradványa. Ügyeleten írtak gyogyszert vényre, de az se használt. A tüdőm tiszta.



2023. okt. 2. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szart sem érnek ezek.

Codein az egyedüli ami hat a köhögésre, de nem szeretik felírni, mert drog kb. De egy kérdést megér, h legalább aludni tudj, addig is gyógyul sz. Csak ne szokj hozzá


Salvus vizes inhalálás, c d vitamin, rengeteg folyadék és megvárni míg a szervezet meggyógyítja magát

2023. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap este voltam a házidokinál, és azért nem használnak, mert arcüreggyulladás miatti ingerköhögés ez. Kaptam hörgőtágítót, meg ő is a salvus vizes inhalálást ajánlotta, illetve egy orrcseppet írt. Az inhalálásnak köszönhetően ma már tudtam 5 órát aludni.
2023. okt. 3. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!