Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekonek lehet olyan tünete...

Vesekonek lehet olyan tünete , hogy nagyon fáj a hátam a gerincoszlopomnal és hajolni is alig tudok ? Vagy csinaltassak meg egy MR t is, vagy verkepet ?

Figyelt kérdés

Eddig UHn voltam, természetesen magán úton, mivel jelenleg bejutni nem lehet orvoshoz , hiába vonják a tbt . Az UHn annyi volt hogy semmi gáz , minden szervem rendben kivéve H van egy 2-3 mm és ko az egyik vesemben .


Aztán este mikor hazamentem lefeküdtem az agyamba és a hátam húzódott egyet és azóta kb pokol. Kb 1 hete tart .


Nem akar múlni hajolni alig tudok, viszont sok séta után nap végére sokkal jobb, aztán fekvés és megint ilyen érzés .


Milyen vizsgálatra érdemes elmenni ? Anyukámnak gerincserve van és kb hasonló korban jött ki. Lehet az ? Vagy ilyet a vese okozhat? Háziorvos email en keresztül rendel mert jön az új korona... Nem tudok mit csinálni és hová fordulni.


2023. okt. 2. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A háziorvosodhoz azért be tudsz jutni, ő meg többet tud erről mondani, mint itt egy átlagos gyakoriválaszoló, vagy mint te, aki ki akarod találni, hogy a diagnosztikai eljárások közül éppen melyiket akarnád magánban fizetni.
2023. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"minden szervem rendben kivéve H van egy 2-3 mm és ko az egyik vesemben"


Elég érdekes fogalmad van a rendben levésről....


Simán okozhat ilyen gondot a 2 - 3 mm - es kő.


Viszont a mozgással, (akár ugrálással) még távozhatna is belőled...

De ilyen kő annyira kicsi, hogy akár nagyobb mennyiségű folyadékbevitellel is elmozdulhat a vezetékben és - vizelet útján - távozhat.

2023. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet elmozdult, vagy elindult, inkább kellene egy hasi UH megint vagy vese CT kontrasztanyaggal.
2023. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!