Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napi többször begörcsöl,megfáj...

Napi többször begörcsöl,megfájdul a fejem jobb oldala, valakinek van tapasztapata ilyennel ?

Figyelt kérdés

1 éve kezdődött nálam, hogy megfájdul, begörcsöl a fejem jobb oldala, van hogy tarkóból, csuklyásizomból indul ki a fájdalom. Nem belül fáj a fejem, hanem kívül , ki tudom tapitani a hajamban a fájdalmas pontokat, a halántekomban, jobb arcom szinte sajog, ég, szúr a szemem mögött, még a fülcimpám is fáj. Fülemben is olyan fura dugulást érzek ha elkezd görcsölni a fejem, mintha víz alatt lennék. Jártam neurológusnál, agyi MRI-n, EEG-n, minden negatív, nem láttak agyamban bajt. Röngtenen is jártam, ott láttak nyaki csigolyán kezdődő kopását, meszesedését, de azt mondták minden 3.embernek ilyen, ez népbetegség. Szóval csak tornát, jógát, piláteszt ajánlottak, írtak ki fizioterápiát, meg szedjek magnéziumot. Fizioterápiára már 2 hónapja járok, de sokszor úgy veszem eszre, hogy azok a gyakorlatok csak rontanak a fejfájásomon. Már úgy érzem, hogy nem élek, hanem csak túlélem a napokat, megkeresíti az életem ez a fajdalom, naponta 2-4x fajdul meg a fejem 1-1 órára. Jelenleg anyaságin vagyok a fiammal, állandó mozgásban vagyok minden nap, hazimunka, gyerekneveles...stb, mint minden átlagos anyuka. Próbálok otthon tornázni, hónapok óta de nem érzek javulást.Masszasra is járok. Hova indulhatnék még, mit csinálhatnák hogy enyhébbek legyenek a fejfájások, esetleg el is múljon ? Van valakinek ilyen problémája ?

Köszönöm, ha tudsz tanácsot adni.


2023. okt. 3. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
erős kávé 1 citrom levével. bűn rossz, de hatásos.
2023. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kávé citrommal hatással van az izmokra ?
2023. okt. 4. 12:14
 3/7 anonim ***** válasza:
fejfájásra, migrénre
2023. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha az izmaid görcsösek, akkor fél tabletta izomlazító nem segít rajta?
2023. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A migrent kizárta a doki, a kopott csigolyáim miatt van a fejfájás szerinte.

Izomlazitot itt-ott veszek be, de nem igazán érzem hogy hatna. Azt rendszeresen kellene szedni?

2023. okt. 4. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:
nem,csak alkalmanként. De ha nem hat, akkor sehogy se, mert nem az izomgörcs okozza a problémádat. Érgörcs lesz az ok inkább. Én egy mr vizsgálatra elmennék a helyedben.
2023. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koponya MR voltam már nyáron, ott mindent rendben találtak.
2023. okt. 22. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!