Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas vérnyomás miatt van ez?

Magas vérnyomás miatt van ez?

Figyelt kérdés

Olyan fél éve nagyon gyorsan kimelegedek, télen is és nyáron is. Ilyenkor érzem, hogy felhevül az arcom, feszít a homlokom és fáj a fejem és néha még szédülök is. Nagyon melegem lesz és ilyenkor a hűvös és a friss levegő segít.



Voltam egy dokinál aki 150-es vérnyomást mért és mondta, hogy ezzel induljak el valamerre amit meg is tettem, de 1 hónap mire sorra kerülök. Mikor nála voltam akkor is melegem volt nagyon, felhevült az arcom, piros volt a bőröm, azt hittem elájulok olyan melegem lett. Akkor szerintetek ez miatt lehet ilyen gyakran is melegem meg stb mert olyankor magas?


Azt mondták méregessem itthon és ha nagyon nyugton vagyok van 110-120 között, most éreztem hogy melegem van és fáj a homlokom és most 133. Ez már magasnak számít?



2023. okt. 5. 16:13
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

Teljesen jó a vérnyomásod. Lehet csak fehér köpeny allergiád van. Nem vagy egyedül, rendelőben mindig 150 körülit mérnek nekem is. Annak ellenére hogy szedem a vérnyomáscsökkentőt rendszeresen. Otthon és munkahelyen viszont teljesen normális.


Amúgy ezek lehetnek a magas vérnyomás tünetei is, szóval ne stresszelj mindenen és rendben leszel. Ja és ne keress rá a tüneteidre a neten, mert még jobb felb...od magad.

2023. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!