Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen érzés, ha az ember...

Milyen érzés, ha az ember túladagolta magát?

Figyelt kérdés
Első körben olyanokra vagyok kiváncsi, aki személyesen élték meg. És inkább a mentális része érdekel, nem pedig a fizikai tünetek. Könnyen tovább léptél rajta? Illetve maradtak mentális “nyomai”?

2023. okt. 16. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Éltem át 4 alkalommal a biofűtől/varázsdohánytól (dizájnertől) állt le a légzésem. 2 alkalommal majdnem a szintetikusba haltam pedig bele. Ezek mind ilyen testen kívüli élmények voltak, csak (szerintem) a véletelenen múlt hogy túléltem. Ezen kívül volt egy 8. is az LSD élményem ami közben egyáltalán nem voltam fizikailag veszélyben, de amit beadott halálközeli élményt az felért az előző 6-hoz.

Ezen kívül több száz ismeretlen drogot (különböző színű porokat) használtam a klaszikus kokainon-és heroinon át. Szóval írj egyet melyikre vagy kíváncsi és amint képbe leszek leírom a saját tapasztalataim. De ugye könyvet írhatnák ha mindegyikről írni kéne. A szinti az egyikre addig emlékszem hogy 5 napig szídezek (kb 20-30g ment el) majd majdnem meghaltam. A másik hogy véletlen felszívtam a afterba (2 napos after e3energy 0,6g) fél g tiszta legelső (2010) mfedront azt testen kívüli élményem volt. A kérdés hogy a 6 közül melyikre vagy kíváncsi? Mert ennyiről könyvet is írhatnék jó erős 2 évtizede drogozom :)

2023. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt írtam 2016. január 14. 13:52-kor egy ismeretlen fórumra. Ez volt akkoriban az élmény beszámolóm. Ez volt a 4-ból az 1. Ezt csak bemásoltam (régi írásom a témával kapcsolatban)



Egész nap mentem, és jöttem. Volt hogy biciklivel volt hogy nem jutottam biciklihez, akkor gyalog mentem. Sok sok kilóméterre van S. Sokaknak segítek hogy elmegyek minden nap hozzá, és így nekem is csurran cseppen valami. De ez nagyon kevés.. Midig kérdezem magamtól megéri-ez? Útközben folyamatos veszélynek vagyok kitéve.. Bármikor megtámadhatnak, mert tudják hogy S-nél voltam és biztos van nálam valami. Nem baj, nyugatatom magam, múltkor üldöztek ugyan de soha nem tudtak elkapni ..,én átúszom a közeli folyót is ha kell múltkor is működött. Lemegy a nap, este van... Nagyon nagy itthon a cink. Senki nem dohányzik, a legkisebb füstöt is megéreznék...,DE. Inkább csinálok most egy pipát alufóliából, gondolom az majd jó lesz. Kicsikét nagyra sikerül, nem baj gondolom pont így lesz jó. Ennyi fáradság után most megérdemlek egy kis extra kikapcsolódást. Telepakolom herbál-al.., ennyit még pont be tudok szívni egy slukkra. Elindulok a beépített szekrény felé.., sötét van bent. Nem baj majd a telefonommal világítok. Be is kapcsolom.., nehéz leülni és kényelmetlen is, de úgyis mindjárt megyek.. Meggyújtom a pipát gyufával mert nincs öngyújtóm. Morgolódok mert lehet a gyufa miatt köhögök folyamatosan, de ha van 200-am azt ugye egyből mindig másra költöm. Begyújtom a pipa fejét és szívom, szívom, csak szívom. Még belefér azt a kicsit, már csak eltudom szívni, ha szétrobban a tüdőm akkor is beszívom.., nyugtatgatom magam. Be is szívtam! Oké, most csak tartsd ameddig csak bírod, ki ne fújd..!

Egy nagy gömböt érzek meg alatta egy egyenest. Morgó vastag, mély hangot hallok hasonló mint a betonkeverő hangja. Hogy ki, vagy mi, vagy hol vagyok, halvány fogalmam sincs. Nagyon félek! Most meg fogok nyekkenni, ez tuti. A gömb elkezd lefelé haladni.. Nagyon rossz érzésem van de valami felcsillan.. A remény. Amikor leér teljesen akkor könnyebb lesz ez tuti, érzem hogy így van! A gömb tovább halad lefelé, már csak egy nagyon kicsit kell kibírni.., már a 3/4 -énél vagyok. Szinte áll az idő! Mindjárt, mindjárt.. jobb lesz!

Valaki vagyok megint jön az érzés a semmiből de ki és mi? Hol vagyok egyáltalán, valami kórházban és épp műtenek? De-ja vu érzés. Szinte ezzel eggyidőben pont a gömb melletti egyenes középpontjába mintha rákapcsolódna egy nagy kapcsoló.., hasonló mint a mátrixban. Van testem újra? Neem csak egyes részeit érzem.. Fejem az már biztos van! Nagy levegővétel hangját hallom, mint aki fuldoklik. Ez én vagyok jön a visszaigazolás.. Kinyitom a szemem, épp a szekrényben fekszem, fejem a földön, a telefonom világít. Zsibbog az egész testem, ilyen még sosem volt, nyugtázom. Dee volt már hasonló, egyszer mikor álmomban nem tudtam megmozdulni. Mi történhetett? Jó mind egy minél előbb ki kell jutnom a szekrényből. Sikerült, ott az ágy inkább felkúszok, és lefekszem, becsukom a szemem és alszok ne is kelljen most semmivel foglalkoznom...

2023. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább úgy írnám ezeket le mint egy irányíthatatlan álom. Van ahol emlékszem benne saját magamra, de olyan is van amikor egyáltalán csak a "vanság"érzés van meg. Az én egyéni korlátozott tudatom alapján van egyféle tudat, ahová vissza térünk (ezért is kezdtem el foglalkozni a buddhizmussal). Viszont nem láttam a másik oldalon semmit. Csak annyit érzékeltem több alkalommal ahogy a saját tudatom kikapcsol (kiveri a biztosítékot). Szóval csak ilyen hirtelen leállások az én élményeim...
2023. okt. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mindekinek köszönöm a választ!

1-es válaszoló, mindegyikre kiváncsi vagyok, ami szerinted érdemleges volt!

2023. okt. 17. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik én voltam, csak megtaláltam egy régi írásom egy fórumon (gondoltam bemásolom).

Rendben, azt nem tudom mikor, de napokban írok legalább majd egy jobbat..

2023. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!