Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az lehet, hogy valamilyen...

Az lehet, hogy valamilyen gyulladásos bélbetegség miatt nem fogy az ember?

Figyelt kérdés
Napi 1300 kalóriát állítottam be magamnak. Azt szépen tartom is. Mellette mozgok is egy keveset. 75 kg vagyok. Egy 15 kilót kellene leadnom! Vagy ehhez nincs köze?
2023. okt. 4. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem inkabb rossz a felszivodas ilyenkor? Vagy keves a szekleted? Ez ellentmondasnak tunik.
2023. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki nem fogy még lehet olyan baja. Persze ha valakinek felszívódási zavara van és akarata ellenére sokat fogy rövid időn belül akkor akár az is lehet a baja.
2023. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ehhez biztosan nincs köze, egy gyulladás esetén a felszívódási zavar a jellemző, akkor a tápanyagok, vitaminok nem tudnak normálisan felszívódni. Jó, persze ha valaki emellett megeszik minden nap egy rakat cukros dolgot, akkor lehet, hogy hízik, de az csak zsír lesz. Szerintem az 1300 kalória kevés.
2023. okt. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor valamit nem jól csinálok. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Hamarosan úgyis megyek gasztroenterológushoz, egyeztetek vele!
2023. okt. 5. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd akkor vele megbeszéled, ő ezt jobban tudja.
2023. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!