Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 5. COVID oltást miért nem...

5. COVID oltást miért nem lehet még felvenni?

Figyelt kérdés
Mikortól lehet szerintetek kérni az ötödik oltást? Az utolsó negyedik oltás óta már eltelt egy év.

2023. okt. 17. 12:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
MÉg nem esett le, így nem tudod felvenni.
2023. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Ennek több oka is van. De az elsődleges ok. Az az hogy maga a Covid járvány már le csenget. Vagyis nincs már világ járvány! De országos járvány sincs! Igy nem rendeltek be annyi vakcinát / oltó anyagot. A harmadik ok. Hogy sokan még a második vagy harmadik oltást sem vették fel. Igy azok akik nem vették fel a második vagy harmadik oltást. Azok előnyben vannak. De mint írtam is nincs már világ járvány! Bár jelen van továbbra is a Covid járvány. De mivel már elég nagy számban felvették az oltást. Igy lassult a járvány ereje. Amúgy meg minek neked az 5. oltás? Hiszen nincsen járvány már? Egyébként én két dolgot is el árulok neked! 1. Soha egyetlen egy Covid oltást sem vettem fel! 2., És ennek ellenére hogy nem vettem fel a Covid oltást, ennek ellenére soha elsem kaptam az Covid-ot. Igen, oltás nélküli vagyok, és nem kaptam el a Covidot. És végzeteül kicsi az esélye hogy el kapjam a covid-ot.
2023. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%

Egyesult Kiralysagban elek, itt kizarolag idosek es veszelyeztetett csoportok fogjak majd kapni.

Jelenleg tobb ember van korhazban influenza komplikaciokkal, mint coviddal.

Ha ne adja Isten, megint veszelyesse valna, nyugodj meg, hogy tomeges oltas lenne. Orulni kene neki, hogy bar masmilyen, par napig pocsek erzes, de nem veszelyes mara a covid. Nem olyan, mint az elso ket evben.

2023. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon kellenének mar pedig az aktuális adagok. Így nem lehet emberek közé menni. Nagy a szükség. Dupla árat is megérne egy kis friss mRNS.
2023. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Ha ennyire vágysz valami külső megerősítésre, akkor hívd föl a gyerekedet lelkisegélyt, játssz a kutyáddal, vagy menj el aláírást gyűjteni, és csak azokkal állj szóba, akik szépen néznek rád.
2023. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez mindenkinek a magánügye, hogy ő be akarja-e magát oltatni ngyedjére vagy ötödjére is. Az influenza oltást is fel lehet venni évente, pont azért, mert változik a vírus, csak ugye azért fizetni kell. Gondolom az állam hülye lesz szórni a drága oltást évente ingyen a nép közé, ha már nem múlik rajta a kórházak összeomlása.
nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Minek neked 5. covid oltás?
nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Hollandiaban elek. Itt a 60+ -osok kapjak, fuggetlenul, hogy

veszelyeztetettek-e?

Ferjem 75 eves, cukros es COPD-je van. En 66 vagyok, semmi bajom(tudomasom szerint)megis mind2-nek kuldtek meghivot az oltasra. Pont holnap kapnank, ferjem keri en meg nem tudom...

nov. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

2

...Dehogyis csengett le!

Nem vezetnek statisztikát, mert elég az orosz-ukrán háború a rendeleti kormányzáshoz...

Az ötödik oltásról pedig annyit - felvettem hármat, mielőtt megvádol bárki-bármivel -, hogy van, akinek az egy is sok volt. Ha nem muszáj, inkább ne tipródj az új oltások halmozott használatáért - szerintem.

nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én pont egy éve vettem fel a 4. oltást. Most időszerű lenne frissíteni, de ötödik oltásra nem lehet időpontot foglalni az eeszt-ben, tehát feltételezem nem engedik az ötödik oltás felvételét. Szerintetek miért?
dec. 21. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!