Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha eddig nem vettem fel a...

Ha eddig nem vettem fel a Covid elleni oltást, akkor ezen túl már nem szükséges felvennem?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 12:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%

Eddig sem volt kötelező, ezutàn sem lesz az. A lehetőség ott volt és most is ott van.

Te döntesz!

2023. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Felesleges. Mint ahogy eddig is az volt.
2023. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
25%

Felesleges?:)Gyere meghívlak a kórházba ahol dolgozom nézd meg azokat akik most is az intenzíven fekszenek oltatlanul hogy mennyire felesleges.

Attól, hogy nem azt szajkózza a média még mindig sokan vannak akiket az intenzívre juttat a covid.

Bátor vagy?Gyere nézd meg milyen amikor ott fekszik valaki csővel a torkában.

2023. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
1%

4-es.

Ostoba vagy és gyáva.

Na szia.

2023. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%

#3 Te meg lásd be, hogy azok kik covid miatt fekszenek ott, azok egy bármilyen másik fertőzés miatt is oda jutottak volna.


Ajánlok egy kis dühkezelési és indulatkezelési tanfolyamot. Rád férne.

2023. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
13%

5.

Egészségügyis voltam. Pont ezért tudom mi van ott és szánalom, ahogy vered magad laikusoknak.

2023. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%

Legfiatalabb beteg jelenleg az osztályunkon 20 éves sportoló, nem került volna ide covid nélkül.

Ne beszélj baromságokat.

Kérdezd meg a szüleit most mit mondanak az oltásról.

2023. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
39%

Ha eüs lettél volna pontosan tudnád mekkora baromság az oltás hasznosságának tagadása.

Max takarító lehettél egy kórházban.

2023. ápr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

Én mindkét oldalt látom/tapasztalom.

A covid elején sok ismerősöm meghalt. Köztük testnevelőtanár, sportoló, önellátó gazdálkodást folytató (akik sosem voltak betegek, hála az egészséges életmódnak) de a covid úgy elvitte őket, mint a szél.

Na akkor én, mint kisgyermekes anya azonnal beoltattam magam, még sok más ismerősömmel együtt.

Azóta kb mindegyikünk beteg. Nekem súlyos csalánkiütésem volt és nem volt menzeszem. Anyukám nagy hirtelen 50 évesen áttétes daganatos lett. Másoknak súlyos ízületi problémájuk lett. Megint mások belehaltak az oltásba.

Szóval én mindkét oldal árnyoldalait látom. Itt senki nem tud jó vagy rossz döntést hozni.

2023. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

Ha komoly pozicióban lennél az egészségügyben, nem itt tudálékoskodnál és tolnád túl a fontoskodást.

Ismerem ezt a típust. Csodás volt velük dolgozni. :D

Senki sem kíváncsi már erre a cirkuszra. Csak az egyszerűbb káderek tolják, hogy felnézzen rájuk néhány beetetett laikus.

2023. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!