Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyer vagy repedes?

Aranyer vagy repedes?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentem nagy wcre es ereztem egy nyilalo fajdalmat. Nagyon nagyon verzett . Ma megint elmentem . Es megint verzett nagyon . Faj is . Reparonnal kenem . Akinek volt ilyen tapasztalat velemeny? Fel eve voltam prokologian ott nem lattak semmit.
2023. okt. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából akármelyik lehet. Én is aranyérrel mentem el orvoshoz, ő mondta, h lehet repedés is. Vizsgálat után tovább küldött polip gyanúval. Végül colitis ulcerosa lett a diagnózis. Szóval van választék bőven.
2023. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hm. Szerintem egy repedés akár egy ürítés alatt kialakulhat, így az, hogy fél éve nem láttak semmit mit sem számít. A repedés elvileg spontán gyógyul, egy átlagos aranyér meg kenőcs és kúp használatával ha nem kemény a széklet, akkor meg kellene, hogy gyógyuljon.
2023. okt. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kenőcs, kúp, széklet lazítása nem segít én visszamennék egy proktológushoz vagy egy másikhoz.
2023. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 nem gyógyul meg a repedés magától. Anyumat műtötték vele.
2023. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!