Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mással is volt ilyen vagy...

Mással is volt ilyen vagy hasonló ?

Figyelt kérdés
3.5 hete covidos lettem , kb 2 napja már visszajött az erőm , de a pulzusom azonnal felszalad , ha csak felkelek 100-110 , ha teszek veszek akár 140 , hosszabb zuhany alatt is érzem nagyon magas , nyugalomban gyorsan normalizálódikez nagyon rossz , nekem egyébként inkább alacsony úgy meg pláne rossz , meddig tarthat , mennyire gyakori , kérlek írjatok tapasztalatokat. Mert megbolondulok. Köszi.

#Covid elmulas után hirtelen felszökő pulzus legkisebb mozgásra
2023. okt. 19. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen,volt. Covid után kaptam Bisoprololt, amit 2020 decemberétől folyamatosan szednem kell. Nekem 130-140 volt a nyugalmi (!) pulzusom covid alatt/után.


Jó tanács: gyógyulás után MINDENKÉPPEN menj el kardiológushoz!


Engem úgy kezdett vizsgálni,hogy nem is mondott semmit,de látszott, hogy tiszta ideg. Mikor kiderült, hogy nincs szívkárosodásom,csak akkor mondta el,hogy nem is szeret covidon átesetteket vizsgálni,mert sok a károsodás...És milyen jó,hogy nekem nincs semmi. Láthatóan megkönnyebbült!

40 éves nő vagyok amúgy.


Szóval nem szabad elhanyagolni.

2023. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos nagyon sok Covidon átesett betegnek vannak keringési szövődményei(is). Erre találták ki a Poszt-Covid ambulanciákat. Ha ilyen panaszod van, akkor mindenképpen kérni kell a háziorvostól "Sürgős" beutalót a kardiológiára, vagy ha a közeledben van, a Poszt-Covid ambulanciára!
2023. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedd-re van időpontom kardiológushoz
2023. okt. 22. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!