Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háziorvosnál tesztelt covid...

Háziorvosnál tesztelt covid pozitív lett. Láz stb. Most viszont nem csinálnak kontrolltesztet, közölte énse csináljak, és tegnaptól már mehetek mindenhova, egészségügyi intézménybe is?

Figyelt kérdés
Persze lemondtam a szakrendelést, ma is pozitív az itthoni tesztem. Na mi van ilyenkor, most fertőzök, vagy sem? Lázam nincs, csak gyenge vagyok.

2023. okt. 20. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Fertőzöl, csak éppen mindenki sz.rik rá. Most éppen a ló másik oldalára estünk covid ügyben.
2023. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Már nincs új teszt pár nap után mehetsz dolgozni.
2023. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Tudják, hogy a covid teszt kamu.
2023. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Elvileg csak az elején fertőz, ugyanúgy, mint a többi légúti kórság: a náthák, influenzák miegyebek.

Amúgy van vele tapasztalat, mert a járvány idején is egy idő után eltörölték a visszatesztelést, amikor kiderült, hogy az ötödik nap után kb senkiről se terjed tovább. (Pozi teszt esetén sem.)

2023. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a kontrollteszt nem kötelező már, de eü-ben még sokszor nézegetik.
2023. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!