Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » GORDIUS ( gabapentin ) 300mg...

GORDIUS ( gabapentin ) 300mg -os gyógyszer hatékony fájdalomcsillapító ? ( gerincműtét után hónapokkal még mindig kínlódok ) Mennyire erős a gyógyszer ? Erős szédülést okoz ? Tegretolt szedtem attól szédültem és egyéb gyógyszerekkel együtt jobban.

Figyelt kérdés

#Gordius#Gabapentin#Szédülés
2023. okt. 20. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fájdalomcsillapító és 300 mg nagyon kevés. Nekem nem okozott szédülést. Cseréltesd le pregabalin hatóanyagra, az jobb, nekem csillapítja bizonyos fájdalmaimat. De az se csodaszer.
2023. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia válaszoló ! A gordius epileptikum és fájdalomcsillapító hatással is bír a gyóygszer leírás szerint meg a neurológus is ezt ajánlotta.

Te akkor már szedtedezt a gyógyszert ? Akkor gyenge és nem okoz nagy szédülést mint a Tegretol ? Engem csak ez érdekelt. Az általad említett gyógyszert szintén nem ismerem.

Nekem a gerincproblémám mellett van más alapbetegségem is amire szintén szedek gyógyszert. Emiatt is volt gond a Tegretollal hogy fokozódott a szédülés elég keményen....

Voltam ájulás szintjén is...

A gordius elvileg nem vagy alaccsony mértékben kerül kölcsönhatásba más gyóygszerekkel.

Hány mg -ot szedtél belőle hogy nem használt ?

Köszönöm!

2023. okt. 21. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom mi a Gordius, az általam ajánlott is ilyen gyógyszer, más hatóanyaggal.Most ezt szedem szintén gerinc, keresztcsonti és egyéb testszerte kialakult fájdalomra. Anno én krónikus fájdalomra kaptam a gabapentin, arra nem hatott, viszont tudtam tőle aludni. Pár hétig 1200-1800 mg-t szedtem, aztán az alvásra a 300mg is elég volt. Nem szédültem tőle, ellenben a Tegretoltól egész nap szédelegtem és álmos voltam.
2023. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia ! Közben átolvastam a másik gyógyszert is . Az a gond hogy én szedek Lamictalt mert pár éve volt baj és kórházban voltam egy darabig . Azóta szednem kell nem tehetem le. Amit írtál az szintén kölcsönhatásba lép más epileptikummal .

A Tegretoltol már 400 mg -nal nagyon keményen szedultem.

Alapból lehet tőle szedulni , de a kettő együtt kemény volt.

Ezért lecsökkentettük 200-ra , de még így is szédelgek.

Erre meg rájött a nyaki műtét és a két kezem iszonyat fáj .

Dolgozni nem tudok vele , szóval sakkozás van hogy melyik gyógyszer lesz ami mindkét esetre jó lesz és nem csapja a fejem .

Köszönöm az infot a gordiusrol !! Lehet a másik gyógyszert megemlítem majd , ha ez nem válik be .

De a tiszta fej és a koncentráció fontos .

Ezek a gyógyszerek …

Nehéz megtalálni mi a jó .

Emiatt próbálok véleményt gyűjteni .

Üdv,

2023. okt. 22. 01:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak egy megjegyzés, a Lamictal a Gordiussal is kölcsönhatásba kerül. Van egy jó oldal ahol ezt megnézheted. drinfo Jobbulást!
2023. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!