Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit mondjak ha észreveszik a...

Mit mondjak ha észreveszik a szüleim, hogy eltűntek a fájdalomcsillapító gyógyszerek?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla, hogy depressziós vagyok, és muszáj bevennem minden sz..rt ami oldja a szorongásomat. Már többször volt problémám az alkohollal amivel bent kellett maradnom a kórházba. Már rengeteg nehéz helyzetet végig csináltak velem a szüleim. És nagyon szégyellem magam amiért elvettem a gyógyszereiket, de Nem tudom megállni hogy hülye helyzetekbe keverjem magam.

Kérem csak olyanok írjanak akik Már átéltek ilyet.

17L



2019. febr. 22. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha megvan a bizalom köztetek, beszélj velük. Gondoskodjanak arról, el legyenek zárva a gyógyszereik. Ez is segítség számodra .
2019. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen fordulj szakemberhez (pszichológus, aztán pszichiáter), az nem megoldás, hogy fájdalomcsillapítókat szedsz! Ott majd felírják neked a megfelelő gyógyszert, amitől majd jobban érzed magad!

Mert ha nem változtatsz semmin, akkor tönkre mégy!

Nem az a legnagyobb baj, ha Anyuék észre veszik, hogy eszed a gyógyszereiket, hanem az, ha nem veszik észre, és Te tovább folytatod...

2019. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy orvosi segítségre van szükséged.
2019. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy algopyrin+ 1 kupica pálinka nem egyenlő egy rivotril+stimuloton és pszichoterápiával.


Nyugodtan megmondhatod, mi a szitu, nem kell várnod addig, míg észreveszik, hogy eltűntek a gyógyszerek. Fontos lenne, hogy lásd, tapasztald, tisztában legyél vele, a család ott van a bajban, mert az első lépést a gyógyulásban könnyebben teszed úgy meg, ha van támaszod.


PLUSZ mivel ők jelenleg jobban szeretnek Téged, mint Te saját magad, ők lennének, akik biztosítanák, rendesen járj a kezelésekre, rendesen szedd a gyógyszert; lévén egy lelkileg instabil személy ezeket elbliccelné, ha egyedül csinálná az egészet "mit ér az egész" meg "nem érdemlem meg" címszóval.

2019. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy a fájdalomcsillapító semmit nem ér a depresszióra.
2019. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem is algopyrinre gondoltam.
2019. febr. 23. 13:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy ne várd meg, míg észreveszik, hogy kevesebb gyógyszer van, inkább mondd el nekik, mi a szitu veled.

Ilyet ugyan még nem éltem át, de hasonlót igen - és kussoltam róla. És az hiba volt. Talán nem ha szólok, most nem ott tartanék, ahol.

Kérj segítséget a szüleidtől, vagy bármi más épkézláb felnőttől, aki a környezetedben van és segítőkész!

2019. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

* "Talán ha szólok" - így akartam írni, bocs...


Látod, talán ha akkor -tiniként- szólok, most se lennék piás már délután fél 3-kor, és meg tudnék fogalmazni egy mondatot normálisan....

2019. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6-os

Én se.

2019. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4 voltam, tök mindegy, hogy algopyrin vagy ketodex vagy kataflam vagy brumibrambom, a válaszom lényegén nem változtat. Sok sikert, kérdező!
2019. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!