Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lógó szemölcs hónalj részen...

Lógó szemölcs hónalj részen nagy fájdalommal lehet rosszindulatú elváltozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hónalj alatt 1-2 hónapja megjelent egy lógó szemölcsszerű kinövés. Akkor még bőrszíne volt, mostmár egyre sötétebb a felülete néhol pirosas. Viszont mivel olyan helyen van ahol a felső irritálhatja elkezdett a 4 napja nagyon fájni. Mi lehet az oka a fájdalomnak még? Nemrég tettel rá fokhagymás borogatást, iszonyat fájt és csípte is. Tervben van sebészet 3 héten belül (időpont már van) viszont eleggé parázok most… próbáljak máshoz menni, vagy pár hét várakozás nem fog ártani? Légyszi segítsetek. Köszi^^


36/L



2023. okt. 20. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én első körben biztos nem sebészetre mennék, hanem bőrgyógyászhoz.

Nekem intim helyen volt (nem nemi, hanem sima) szemölcsöm, és még onnan is lecsippentette egy pillanat alatt szinte fájdalommentesen, pedig az is fájt előtte, különben észre sem vettem volna...

Bőrgyógyászoknak gyakrabban van magánrendelése, több a szabad időpont, a helyedben gyorsan elmennék egyhez, szerintem megéri azt a pár (tíz)ezer forintot, hogy ne stresszelj ezen 3 hetet!

Jobbulást kívánok!

2023. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Elirtam nov. 10 megyek borgyogyaszhoz ezzel es masikkal is. Hamarabb munka miatt nem biztos tudok menni, de lehet jovoheten megoldom ha ugy erzem rosszabb lesz. Most epp jegelem a fokhagymas borogatas ota 1 oraja. Kicsit jobb most, bar lehet csak a jeg miatt nem erzem most a fajdalmat.
2023. okt. 21. 00:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen elmennék egy magánklinikára, vagy mire, megvizsgáltatni, és leszedetni.
2023. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, azt felejtettem még írni, hogy ha bármilyen bőrgyógyásznál felmerül, hogy az nem csak egy sima szemölcs (tehát bármilyen rosszindulatú elváltozás lehetősége), akkor mindenképp olyan helyen vetesd le, ahol van lehetőség szövettanra küldeni, mert ez nem mindenhol elérhető sajnos.

Ha gondolod, írd majd meg, hogy alakult a dolog, hátha valakinek később hasznos lesz (én meg kíváncsi vagyok 😊)!

2023. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!