Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorongás?stressz tünet?

Szorongás?stressz tünet?

Figyelt kérdés
Mindenem fàj, csontok vagy ízületek nem tudom , mellkasi fájdalom, légszomj, de a fájdalmak vándorolnak, szédülök is ezek lehetnek stressz, szorongás tünetek? Sok vizsgálaton negatív.

2023. okt. 22. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ma már írtál ki kérdést, és igen! Ezek pszichoszomatikus tünetek, ha meg ki is vizsgáltattad és nem kaptál diagnózist, akkor 100%. Ha azt mondom, szorongás tünetei, mi változik? "A lélek orvosához" úgysem szeretnél elmenni.
2023. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak hihetetlen számomra, mindig fáj mindenem és mindig valamilyen betegségre gondolok napi 23 órát, produkálni is lehet tünetet?
2023. okt. 22. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyen lehet produkálni tünetet, elő lehet idézni pánikrohamot stb. Az agyad szórakozik veled. Meg kell tanulnod irányítani. Ha pedig ilyen súlyos hipochonder vagy és szorongsz, irány egy pszichológus.

Most pedig még a frontok is felerősítenek mindent.

2023. okt. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek pontosan a stressz és szorongás tünetei…

Hasonló cipőben vagyok/voltam.

Érdemes lenne megfontolni egy pszichológust!

2023. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!