Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orvoshoz kellene mennem?

Orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés

Már hetek óta azt vettem észre, hogy miutan kakiltam egy nagyon kicsit véres, és fáj is, ahogy kijon, a vér alig látható, nincs összesen egy csepp sem, csak a WC papíron egy nagyon kicsit látom hogy olyan,viszont hetek óta minden nap..

Nagy bajom lehet? 21eves lány vagyok


2023. okt. 24. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Sotetes szinu vagy inkabb ilyen "rozsaszines"?


Ha sotetes, surgossegi, az belso verzes a belben. Ha rozsaszin akkor egyelore nem surgossegi, de beutalo proktologushoz nem art, igen be fog nyulni (mindketto).


Aranyer vagy fissura. A fissura "jobb" de atmehet aranyerbe. Dietan valtoztass, egyel "belsar" higito eteleket.

2023. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rózsaszín, piros, rendes vér színe van, én is gondoltam ezekre, na de 21 évesen?!

Nagyon egészségesen eszem, minden nap 2-3orat edzek, ezért sem értem..

2023. okt. 24. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Belső aranyered van !
2023. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Közben megpróbáltam itthon bediagnosztizálni magam, úgy látom hogy sikeresen, mivel valószínűleg fissurám volt, így sokkal jobban elkezdtem figyelni az ételekre amit eszem, és vettem paraffin olajat amit napi 3x vettem be, már semmi nyoma a vérnek☺️

nov. 9. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!