Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindkét fülem alatt (állkapocs...

Mindkét fülem alatt (állkapocs csont csücskénél és kb fél centire a fülcimpa alatt) van egy kemény csomó. Mi lehet?

Figyelt kérdés

A bal oldali nagyobb, de mindkettő kemény, nagyon kemény. Olyannyira mintha izmot vagy csontot nyomnék. Egyáltalán nem fáj. Nagysága baloldalt kb. egy nagy köröm mérete, jobboldalt kisebb. Izom lehet? Csont? Vagy csak nyirokcsomó? Nem tudom elmozdítani a helyéről egyiket sem.


19 éves fiú


2023. okt. 24. 18:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifele nem látható, alatta nincsen ilyen nagy csomó.
2023. okt. 24. 18:01
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nyirok mirigy lehet.
2023. okt. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A csomó alatt viszont ha nagyon erősen benyomom érezni kis méretű, elmozdítható nyirokcsomót. Fájdalmatlan teljesen.
2023. okt. 24. 19:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan annyira keménynek érzem, hogy kopogtatni, ütögetni tudom. Ha sokat nyomom megfájdul, mintha izomfájás lenne.
2023. okt. 24. 22:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, azt mondta nem lát/érez nem oda való dolgot, elvileg nyelvcsont az egyik pedig kijjebb van. Nem gondolja, hogy ez nyirokcsomó.
2023. okt. 25. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!