Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Szedules!...

Mi lehet a bajom? Szedules! Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Kb. 1,5-2 hete olyan mintha szedulnek. Nem feltetlen szedules, hanem olyan mintha zsongna vagy kotyagos lenne a fejem. Szinte egesz nap tart. Voltam haziorvosnal, o nem tudott sokat mondani. Elkuldott ct-re illetve neurologiara de nem mostanra kaptam idopontot. Ezert erdeklodok itt. Lehet az idojaras miatt van ami mostanaba van?
2023. okt. 26. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Sok éve vegigjartam ezt az utat.

Hetekig vizsgáltak, semmi.

Végül neurologushoz küldtek, antidepresszánst akartak felírni, mondván panikroham.

Akkor voltam utoljára orvosnál..

2023. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Laborba nem küldött a háziorvos?
2023. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Okozhatja pl. nyaki gerinc probléma vagy nyaki ér probléma, vérnyomást gondolom mértek és azt kizárták, labor volt? Hiánybetegségnek is lehet a tünete. A neurológussal nem valószínű, hogy sokra fogsz menni. Ha van rá kereted, érdemes magánban elmenni CT-re vagy MRI-re, mert nem egy vidám dolog szédüléssel élni. (Nekem nyaki gerinc eredetű van.)
2023. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De

Évekkel később terhesség alatt derült ki, hogy évek óta pajzsmirigy alulműködésem van, de akkor az orvos azt mondta, az nem tünet.

Akkor régen mri-n találtak a fejemben egy cisztát, de akkor azt mondták, gyakori, és nem ott van, ami szédülést okozna.

Gyerekkoromban fülfájós voltam, mondták irány a fuleszet, lehet egy régi gyulladás okozott valamit.

De semmi.

2023. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Laborba most voltam a munka alkalmassagi miatt! Tokeletes a labor eredmenyem. A vernyomasom is rendben van!
2023. okt. 26. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem találnak semmi fizikai elváltozást, akkor valami olyan bölcset fog javasolni az orvos, hogy fogyasszon több folyadékot, vagy egyen rendesen,ne stresszeljen stb.

Sajnos egy tüntettel nem tudnak mit kezdeni..

2023. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remeljuk lesz valami! Sok folyadekot is iszok, rendszeresen eszek. Stresszelni se stresszelek.
2023. okt. 26. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor reméljük em lesz semmi és csak a front..
2023. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet szorongás. Olyankor szokott a labor tökéletes lenni.
2023. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!