Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen érzés egy orrpolip?

Milyen érzés egy orrpolip?

Figyelt kérdés

Mármint hogy amikor kiderült valakiről, hogy orrpolipja van, amit gondolom, hogy csak a fül-orr-gégész állapít meg, akkor hogy érezte magát előtte az illető, mármint milyen érzése volt?


Nekem szerintem még sosem volt, szerencsére, viszont állítólag - fül-orr-gégészek szerint - nagyon durva orrsövényferdülésem van, annyira, hogy több orvos is ott helyben meg akart műteni, de nem hagytam, sokan rákérdeztek, hogy hogy tudok egyáltalán levegőt venni, de alapvetően jól, köszönöm :) , tényleg nem zavar a mindennapi életben, az sem, ha mégis náthás vagyok vagy allergiás, akkor azóta jobban feltűnik az, hogy az egyik orrlyukam mindig be van dugulva, mármint mindig ugyanaz az oldal, és most eszembe jutott, hogy lehet-e érezni azt, ha valakinek orrpolipja van, amire valószínűleg az tud a legjobban válaszolni, akinek már többször is volt.



2023. okt. 31. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt orrpolipom. Minden náthánál arcüreggyulladásom lett, plusz mindig be volt dugulva az orrom. 16 évesen műtöttek, azóta nincs vele gondom.
2023. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!