Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt a vírus okozhatja vagy mi...

Ezt a vírus okozhatja vagy mi bajom lehet, ha az orvos sem mond semmit?

Figyelt kérdés

Szombat óta ráz a hideg, olyan mintha lázas lennék, de ha megmérem a teshőm normális. Szédülök, gyenge vagyok. Hétfőn voltam orvosnál, nem talált semmit, azt mondta, vmi vírus, nem is írt fel semmit. Ez a napok óta tartó "lázas" állapot nagyon legyengít, alig élek. Ha felkelek az ágyból szédülök és már kezdek depressziós lenni. És nem értem miért érzem magam lázasnak ha nem vagyok az??! Veszek be algopirint az 3-4 órára elnyomja a tüneteket, akkor meg izzadok mint aki szaunában van.

Voltatok így? Mi segíthet?


2023. nov. 1. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő.
2023. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vírusfertőzésed van, azért nem írt fel semmit, helyesen. Tüneteket lehet enyhíteni, bár a folyamatos Algopyrinezéssel az a baj, hogy nem tud belázasodni a szervezeted és kevésbé hatékonyan tud küzdeni a vírusok ellen. Ne kelj fel az ágyból, pihenj, aludj, olvass, netezz, tévézz, hagyd dolgozni az immunrendszered. Sok meleg tea, leves is segíthet, az a jó, ha izzadsz, azt nem szeretik a vírusok.
2023. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Megmértem a vérnyomásom, 80/50. Hát most már értem miért szédülök. Nem veszek be több gyógyszert mert lehet az nyomta le a vérnyomást. Feküdni fogok, csak a gyerekeknek egy gyors kaját csináltam S magyaráztam a 10 évesemnek, kit hívjon, ha anya elájul 😊

No para

2023. nov. 1. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Vírus okozza. Pihenni kell hogy a test leküzdhesse.

Alacsony vérnyomásra meg ha nagyon figyelsz a sok folyadékfogyasztásra az segit es a szeduleseket is enyhiti.

2023. nov. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!