Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hirtelen szuro/feszulo érzés?...

Hirtelen szuro/feszulo érzés? (talan nyaki utoer?)

Figyelt kérdés

A semmiből szuro/feszulo érzés a nyakamba bal oldalon torok mellett nem sokkal. A szuro érzés elmúlt de minden modulatnal feszül az egész nyak resz. (nyelesnel is erzem es olyan mintha az egész zsibbadna/egne kozbe)

Ez vajon mi lehet?

Lehet a nyaki utoer vagy az nem?



2023. nov. 1. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne menni nehogy vérrög miatt legyen.
2023. nov. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 mozgasnal meg mindig enyhen erzem hogy húz de azon kívül pár perc múlva elmúlt a “fájdalom”. Azon kívül sem erzem rosszul magam kapok levegőt tudok nyelni minden szoval remelem semmi komoly nem volt főleg hogy egy oldalas. Lehet esetleg csak az izmok vagy hasonló elvegre 19 éves vagyok csak.
2023. nov. 2. 01:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg csak meghúztad, rosszul mozdultál.
2023. nov. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy nyirokcsomó.
2023. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron volt, ugyanitt, kb. 4 napig tartott, nekem inkább folyamatos nyilalló érzés volt. Azóta nem jött elő, nem tudom mi okozta.
2023. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet izom probléma, pl. rossz fekvés, rossz párna, stb., lehet valamilyen érmalformáció, ami csak bizonyos mozdulatoknál okoz gondot. A feszülés érzet inkább izom probléma, de háziorvosod majd segít felmérni a problémát.
2023. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!