Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek HIV fertözött?

Lehetek HIV fertözött?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal lefeküdtem még januárban és gumi nélkül csináltuk. Utánna napokig,hetekig figyeltem magam, hogy lázas leszek e vagy beteg, de nem volt ilyenre példa. Szájszárasság és fáradékony vagyok, a lehetséges tünetek közül csak ezek igazak rám. Láttam gyógyszertárba lehet kapni gyorstesztet csak félek hogy pozitiv lesz és utánna már elitél a társadalom meg én sem fogok ugyanúgy nézni magamra. (Megfogadtam hogy többet ilyet nem csinálok remélem akkor szerencsém volt.) 21F

2023. nov. 2. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Akkor kellett volna felhúzni egy gumit a szottyadt szerszámodra, és akkor most nem kellene félned!
2023. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Jézusom... szerinted mindenki HIV fertőzött és ha egyszer csinálod valakivel gumi nélkül, akkor már mindjárt elkapod???

Pszichológushoz menj, mert hipochonder vagy! Amúgy meg vegyél egy tesztet, nem értem, hogy lehetsz ennyire szerencsétlen, hogy még azt sem mered!

2023. nov. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
HIV fertozest az kap el szinte mindig, akinek a huvelyebe, vegbelebe hatolt be egy fertozott. Mert hogy ott tortenik hamserules es kap spermat telibe.
2023. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy HIV fertőzött lettél, de simán elkaphattál valami gombát vagy herpeszt. A következő szexpartnered is örülni fog neki.
2023. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Más is lehet.
2023. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan nem nulla a valószínűsége, de ha nem valami R1B1 volt a lány, akkor szinte esélytelen.

Ettől függetlenül: mars tesztelni! Ne valami gyorstesztet csináltass, azoknak a megbízhatósága eléggé kétes. Menj el egy rendes szűrésre! A magad érdekében is. Ugyanis ha el is kaptad, igaz, éelted végéig gyógyszereket kell majd szedni, de ha azokat beszeded, életed végéig tünetmentes, és fertőzésképtelen leszel. Ha nem derül ki, akkor meg kb. 10 éved van hátra, abból az utolsó néhány már masszív szenvedés lesz. Hidd el, az jobban fog fájni, mint a "társadalom" véleménye. (Egyébként nem tudom, mondták-e, de a HIV-fertőzötteknek nincs ám a homlokukra írva, hogy azok.)

Gumit egyébként is célszerű használni, mert bár a HIV valószínűsége azért viszonylag alacsony, de nem biztos, hogy egy kalandból bepottyant baba annyira nagy móka tud lenni.

2023. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A HIV lappangási ideje néhány hét ha jól tudom,nem úgy működik, hogy másnapra belázasodsz, és minden tünetet produkálsz. Ez hipochondria, de ettől függetlenül elég felelőtlennek tartom a gumi nélkül való szexelést a mai AIDS-terhes világban. Arról ne is beszéljünk, hogy még azon kívül számtalan nemi betegség van ami qrva kellemetlen, és van amelyik szintén nehezen kezelhető, sőt sokáig tünetmentes. Azok miatt nem izgulsz?
2023. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a teszttel senki sem vesz komolyan, ha erre gyanú van, akkor laborban kell elvégezni, plusz Hepa-B és szifiliszre is érdemes szűrni, Hepa-B pl. sokkal fertőzőbb.
2023. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben a HIV helyett sokkal jobban félnék attól a 20 másik nemi úton terjedő betegségtől, ami sokkal-sokkal gyakoribb a lakosság körében, mint a HIV. Ballagj el egy STD szűrésre, és akkor majd megnyugszol. És remélhetőleg ez az ijedelem elegendő ahhoz, hogy legközelebb gumit húzz (márcsak azért is, mert szomorú lenne ha ennyi ésszel gyereket nemzenél egy hasonlóan értelmes leányzónak).
2023. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább hipochonder vagy.
nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!