Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Már nem...

Mi lehet a bajom? Már nem bírom! ?

Figyelt kérdés
KB. 1,5 éve vettem észre, hogy az orrom folyamatosan tele van. Hiába fújom, olyan, mintha csakazértis el lenne dugulva. Ezenkívül a nyelvemet folyamatosan zöldes-sárgásfehér lepedék borítja. Ez persze erős szájszaghoz vezet, ami miatt hiába mosom napi 3x a fogamat, fél perc után mit sem ér. A nyelvlepedéket mindig próbálom lekaparni, de alig jön le, illetve fogmosás után az egész nyelvemen egy ilyen undorító nyálkás réteg jön létre, mintha takony lenne. Voltam torokváladék tenyésztésen, az negatív lett. Alapból egy jólszituált, magára sokat adó lány vagyok, ezért már rettentően elegem van az egészből. (Orvosnál eddig egyszer voltam, aki mondta, hogy ajánlatos lenne kiszedni az orrmandulámat, de akkor neki a szájszagot nem említettem, akkor még "tagadtam" az egészet.)

2023. nov. 4. 09:08
 1/3 arpi1969 ***** válasza:
tavasztól ősz végéig van a szénanátha és a pollenallergia. Akinek ilyen van legjobb ha valamelyik Tengerpart közelébe költözik el végleg mert egy tengerparton ez azonnal megszűnik. Tünetileg gyógyszerrel is kezelhető persze. Esetleg orrpolip is okozhatja az állandó dugulást.
2023. nov. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
Vagy autoimmun folyamat, mint pl Sjügren szindróma.
2023. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyomrod megnézték?
2023. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!