Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha néha csinálok olyat hogy...

Ha néha csinálok olyat hogy visszatartom a vizeletem amíg csak bírom, attól lehet bajom?

Figyelt kérdés

Nem gyakran, mondjuk havi 1-2X, és úgy hogy iszok 1-másfél liter vizet aztán tartom amíg bírom.

Lehet ettől bajom?

fiú vagyok



2022. jún. 5. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
2022. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Perverz vagy, ugye?
2022. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mi az hogy perverz? nemértem
2022. jún. 5. 17:54
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Inkontinencia léphet fel.
2022. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz semmi bajod tőle, én is szoktam, hetente, kéthetente, amikor időm van rá, mert jó érzés, főleg utánna kiengedni azt a rengeteg pisit. Ha nem minden nap csinálod akkor nem lesz semmi bajod tőle, így még valamilyen szinten edzed is az izmokat ott lent. Én gyerekkorom óta szoktam tartogatni úgy, hogy direkt sokat iszok és visszatartom ameddig csak bírom. 26F
2022. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is ezért csinálom, mert jó érzés, csak félek hogy valami bajom lesz tőle, mint ahogy a 4-es is írja, hosszú távon inkontinencia vagy ilyesmi.

Én se túl gyakran csinálom azért

2022. jún. 6. 11:36
 7/8 erogeen ***** válasza:

Ha nem minden nap csinálod és fokozatosan iszogatsz, akkor nem ártalmas.

Én is szoktam. F

2022. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hólyagsérv, megreped a hólyagod, inkontinencia lép fel, aztán majd az utcán amikor rád jön a pisilhetnék azt veszed észre hogy szépen behugyozol és el se tudod állítani.
2022. jún. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!