Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erre már pajzsmirigy gyógyszer...

Erre már pajzsmirigy gyógyszert fog felírni az endokrinológus?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan akinek a TSh értéke magas (6,228) viszont az Ft3 és Ft4 értéke tartományon belül van. Anti Tpo nem került kivizsgálásra. Viszont az inzulin , glükóz szint is tartományon belül van. Pajzsmirigy ultrahangon már voltam, kisebb göbök vannak, viszont ez az emberek 85 százalékán van.

Tudtok esetleg ajánlani valamit? Szelént jelenleg is szedek. Magánklinikán érdeklődtem endokrinológushoz időpont miatt viszont az idei évre már nincs.



2023. nov. 5. 17:59
 1/1 anonim válasza:
Ez bazi magas tsh. Én túlműködöm, 1-es lenne az álom, mert jelenleg mérhetetlen. Szerintem erre nem fogsz kapni hormont, mert nincs mit pótolni (t3-t4), kontrollra kell majd járnod rendszeresen.
2023. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!