Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez rendben van? Pajzsmirigy...

Ez rendben van? Pajzsmirigy alulműködésem van, inzulinrezisztencia, PCOS. Az endokrinológusom a pajzsmirigy al. Gyógyszert írt fel. De az inzulinrezistenciával nemfoglalkozik, megse említi hogy mit kellene kezdenem vele.

Figyelt kérdés
Azt még hozzá tenném hogy nagyon meghíztam és nagyo n nehezen fogyok.Orvosról orvosra járok és már nemtudom kihez forduljak .Csak én parázom túl?Mi a véleményetek?

2018. okt. 13. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De ő diagnosztizálta az inzulinrezisztenciát? Mi alapján? Ha valóban az van, akkor neten nézz szét, rengeteg anyagot lehet találni az inzulinrezisztenseknek való táplálkozásról. Egy dietetikus felkeresése sem lenne hülyeség, bár az infók nagy részét magad is össze tudod szedni, ha kicsit keresgélsz.
2018. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
23%

"Mi a véleményetek?"


Az, hogy rossz topikban tetted fel a kérdésedet.

2018. okt. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet diétával és több mozgással is orvosolható az inzulinrezisztencia, de háziorvostól is kérhetsz ez ügyben segítséget.
2018. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én őt ajánlom:

[link]

2018. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én dokim is először a pajzsmirigy értékeket állította be gyógyszerrel. Közben azért mozognom kellett és diétáznom. Mire mentem legközelebb, a cukor és inzulin értékeim helyreálltak.
2018. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!