Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködés ès...

Pajzsmirigy alulműködés ès gyulladásnál nektek mik a tüneteitek? Javulni fog?

Figyelt kérdés

Magas lett a tsh èrtèkem es az anti tpo.

Hullik a hajam fejbőröm kivan száradva. Szem körüli szàradás.. eddig 25 mkg szedtem de sajnos igy is elèg magas. Emelem most lassan mert sajnos a szervetem nem nagyon toleralja a hirtelen hormon bevitelt... ezek a tünetek eltünnek ugyan nagyon megvagyok ilyedve



nov. 8. 20:55
 1/9 Adriana2 válasza:
Nekem autoimmun pajzsmirigy alulműködésem van, nekem hízás végett derült ki és hajhullas volt. Én is 25mg kezdtem be is állt szépen az érték, évekig, mostanra nagyon meg ugrott újra a tsh és emeltek 50 mg-re. Én. Gyógyszertől elég sokat híztam és le adni egy dekát sem tudok. Neked milyen az érték?
nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia tsh 23 anti tpo 200.

Neked mennyire hullik a hajad?

nov. 11. 14:29
 3/9 Adriana2 válasza:

Oh jó magas eredmény. Nekem tsh 4,83 anti tpo viszont 1000...

Nekem eléggé hullott, viszont a gyógyszer kezdés után abba maradt, most romlott az értékem és újra el kezdett de azért nem drasztikusan.. Jobban a hízás zavar engem

nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megkèrdezhetem mit jelent az hogy elèggè hullott
nov. 14. 07:10
 5/9 anonim válasza:
Nekem 96 volt a tsh-m 2 hónap alatt 125mg lett 0.05 de most csak 75mg szedek most kell majd mennem kontrollra kíváncsi leszek és is meg voltam ijedve nagyon és nekem még a pajzsmirigyem is megvan nagyobbodva ami azt hittem javul a hormontól de nem igazán bár lehet kevés a 75mg azért
nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2 hónap alatt nem àllt meg a hajhullàsid?
dec. 2. 13:25
 7/9 anonim válasza:
Nem, sajnos azon semmit nem javított, szedek hajvitamint az segitett valamennyit. De még igy is sok hajam hullik ki.
dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha beàll a tsh èrtèk akkor a hajhullàs sem javul?
jan. 29. 16:37
 9/9 anonim válasza:
Hát nekem most is hullik még elégé, mondjuk azt hallottam ha vashianyos vagy vagy vérszegény az miatt is hullhat jobban. És én az vagyok
febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!