Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez az EKG rendben van?

Ez az EKG rendben van?

Figyelt kérdés

EKG: 101/min s.r., csúcsos P hullámok, norm. AV-átv. idő, keskeny QRS, izoelektromos ST szakaszok, poz., csúcsos Thullámok, korai repol.LSZ: 16/min SO2: 97% RR: 169/108Hgmm P: 101/min



Ideges voltam vizsgálat közben, az tegyük hozzá


nov. 9. 16:33
 1/7 A kérdező kommentje:
32/F
nov. 9. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:

"RR: 169/108Hgmm P: 101/min"

"Ideges voltam vizsgálat közben, az tegyük hozzá"


Ki nem találtam volna :D


Egyébként ezzel kapcsolatban itt ne hallgass véleményre, eleve miért nem a vizsgálatot készítő orvost kérdezted? Továbbá a kép is eléggé számítani, nem csak ez a kis leírás.

nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*számítana
nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem :)


Te hozzáértő vagy?

nov. 9. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, de a vérnyomásból, a pulzusból és abból, hogy kiírtad a kérdést, feltételeztem, hogy ideges voltál közben. De tényleg, miért nem kérdezted az orvost?
nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit azért hozzáteszek, hogy otthon mérd a vérnyomásod meg a pulzusod, mert ezek elég magas értékek, ami betudható az idegességnek, de azért nem árt az óvatosság.
nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Itthon rendben szokott lenni, de köszönöm a tanacsot.
nov. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!