Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Reggel hatkor reggelizek (teljes értékűt pl.: 3-4tojás, húsok zöldségekkel,pufirízzsel, túró) és délben kezdődnek már a problémák mint a remegés, homályos látás, nehéz koncentráció, rossz közérzet, hányinger, pedig éhesnek egyáltalán nem érzem magam. Délután 5 körül ebédelek, ezután 1-2 óra után elmúlik.

Gondoltam a cukorbetegségre/inzulinrezisztenciára a pcos miatt, májusban voltam cukorterhelésen de negatívak voltak a tesztek(terhelésen elájultam, nem tudom hogy ez normális-e)

Érdemes egy magánlabori tesztet is csináltani, vagy 100%-os infó a tb-s? Kinek voltak esetleg hasonló tünetei és mi derült ki?



nov. 13. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet tul sok ido telik el az etkezeseid kozott
nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De nem kéne ennyire szélsőséges tüneteknek jelentkeznie.

Sajnos melóhelyen meg nem szeretek annyira enni, nekem otthon esik jól amikor szépen lassan ehetek nem úgy mint egy gép. Meg sokan vannak akik böjtölnek és kutya bajuk.

nov. 13. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez egy osszefuggo gyulladas lehet mell vagy hashartya enyhe irritacioja is lehet pl enyhe hasnyalmirigy gyulladastol is amit egy virus vagy bakterium valtott ki. Olyankor szokott kiterjedni az egesz szervezetre a gyulladas.
nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb. 4 óránként ajánlott enni. Reggel 6-tól délig már 6 óra telik el, már az is sok. De jól értem, hogy reggel 6 és délután 5 között nem eszel semmit? Ez így nagyon nem egészséges egyáltalán, te is érzed, hogy nem normális, hogy még evés után is rosszul vagy 1-2 órát!
nov. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kólát, teát szoktam iszogatni, néha-néha egy lattet.

Szóval azzal valahogy kompenzálom.

Kb négy óránként meg már lehetetlen lesz ennem.😅 Most jön be a 12 óra szóval tényleg próbálok változtatni majd. Csak van ismerős, aki szokott böjtölni és nála ilyen nincs. (Szabadnapokon nálam sem jelentkezik mert nassolgatok,rendesen eszek mindig.)

nov. 14. 04:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kompenzálod, hiszen minden nap rosszul vagy, még evés után is. A böjtöt hagyjuk inkább, de te te vagy, az ismerősöd meg az ismerősöd, ráadásul ő nem minden nap böjtöl, nyilván, te meg igen. Nem értem ezt az indokot, hogy 12 órázás jön, a legnyomorultabb gyárban is van szünet, muszáj enned valami egészséges, fehérjét és szénhidrátot is tartalmazó snacket, legalább egyszer kb. félidőben, különben nagyon kicseszel így magaddal.
nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!