Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS kètsègbe vagyok esve...

SOS kètsègbe vagyok esve pajzsmirigy alulmüködés plusz gyulladás. Ha a hormon vissza àll rendes tartomànyba a hajhullás rendeződik?

Figyelt kérdés

Nem marad hajam ès ez rettenesen pànikba ejt.

Hormonbeàllìtason vagyok de ugyan ùgy hullik. Nem marad hajam màr teljesen. Mikor lesz vàktozás ha valaki jàrt màr ìgy...



#hajhullás #TSH #autoimmun betegség #pajzsmirigy hashimoto
nov. 15. 16:48
 1/7 anonim válasza:

Pajzsmirigy alulműködés és Hashimoto van nekem.

Január óta tudok róla, gyógyszer nélkül rendeződött a hormonszintem, alapos kivizsgálás kell. Nálam a tej elhagyása már jelentős javulást indított el. Szelén ( normoxil) cink és D vitamin javíthat. Nem kell kétségbe esni, bele kell állni a dolgokba türelemmel és kitartással és pár hónap alatt javulhat sok eredmény. Neked kell kitapasztalni mi tesz jót mi az ami sok a szervezetednek, ásványi anyagokat pótolni.

Jelenleg 1.73 a TSH-m , van elegendő hormonom ( T4 : 15 , T3: 5.3) . A hajad visszanő ahogy rendeződik. Nekem a Pantene sampon vált be.

nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azert nem hiszem hogy egy 24 es ths gyogyszer nèlkül lemegy...

Neked mennyi volt?

nov. 17. 11:16
 3/7 anonim válasza:
Mennyi a T3 T4-ed? A TSH másodlagos mivel napközben is ingadozhat. Ha a T3 T4-ed elegendő, akkor nem kell gyógyszert szedned egyelőre , hanem el kell kezdened életmódváltást és a TSH is rendezőik.
nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ugyanis TSH-t nem gyógyítunk gyógyszerrel, kivéve ha tényleg durva kilengések vannak T3 T4 -ben is és TSH például felmegy 100-ra.

Ha a hormonod elég akkor szépen tudod rendezni.

Nekem a legmagasabb TSH 7 körül volt, mindegyik orvos erre gyógyszert akart felírni, holott a magas TSH ( de elegendő hormonszint) nem indokolja ezt.

nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem egy 20 feletti tsh t ùgy hogy durva tunet is van mellette gyogyszer nèlkül nem vihető le ha mègis nagyon sok ido kell hozzà.

Az anti tpo mèrhetetlen

nov. 19. 10:27
 6/7 anonim válasza:
Ez esetben az életmódváltást mindenképp kezdd el Szelénnel és sokat fog segíteni gyógyszer mellett. Jobbulàst kívánok!
nov. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, nekem 96 volt a TSH és 2 hónap alatt lement 0.05re, szerintem 24re tuti kell gyógyszer bár nekem a t4 nem volt jó
nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!