Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokfájás mivel tudnám minél...

Torokfájás mivel tudnám minél hamarabb elmúlasztani? Lehet tenni valamit az ellen hogy ne legyek náthás ?

Figyelt kérdés
Reggelre már éreztem a torkomban valamit, aztán a nap folyamán már égő érzést érzek most is, nehezemre esik nyelni. Meg tudok gyógyulni hétfőre?

nov. 15. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Nekem többnyire beválik - most utoljára sajnos nem működött és 2 nap torokfájás után jött a nátha.

Mindemellett abszolút ajánlom kipróbálásra:

rengeteg C-vitamin és napi 2-3 tasak aszpirin italpor (a hideg és a forró is teljesen ok). Nekem eddig 90%-ban nem engedte kijönni a betegséget.

nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Aloe first
nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Napi 2000mg C vitamin és 6000NE D vitamin. Emellé rengeteg pihenés, semmit nem szabad csinálni. Hagyni kell a testnek leküzdeni a vírust.

Nekem ami segít az ha tisztán tartom az orrnyílásokat. Orrsprayzem ha bedugult az orrom. Nehogy rámenjen a fülemre is.

Illetve ha más náthás tünetek is kijönnek akkor este meg szoktam inni egy neo citrant. Abban minden van. De ez csak ami nekem vált be. A tuti tipp a vitamin és a pihenés

nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nem vagyok híve a gyors,mesterséges szerekkel elért gyógyulásnak. Az immunrendszer akkor lesz erős, ha megküzd a kórokozókkal. Nekem évtizedek óta csak "10 órás" nátháim vannak. Vagyis, ha meg is fázok, délelőtt 10 órára nyomtalanul elmúlik.
nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sssaszem ***** válasza:
Nem vagyok gyógyszer párti, inkább a természetes gyógymódra esküszöm.
nov. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Gargalizálni kell sós vízzel.
nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!