Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandó kiütések jó labor...

Állandó kiütések jó labor lelet mellett? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 30 éves nő vagyok, lassan egy hete tele lett az egész testem különböző méretű kiütésekkel. Elképesztően viszket, amióta elő jöttek, fájnak az ízületeim. A jobb lábszáram úgy 1 évig fájt majdnem folyamatosan, voltam mindenhol vele, semmit nem találtak, majd elmúlt egy kis időre, aztán újra előjött. Most kaptam meg a labor leletet, a vese funkciót(79,5) kivéve minden tökéletes. Őszintén nem értem, kaptam krémeket, allergia gyógyszert, de nem segítenek. Merre induljak? Bőrgyógyászat 2 hónap múlva :( Már megőrülök az állandó ilyen rejtélyes bajaimtól!
nov. 16. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha kizarolag az egyik oldalon van, akkor az ovsomor, elnezest, nincs ekezetem, csupa pontocskaval ertendo.

Az eros fajdalmat okoz izuletekben es holyagosodo pottyocskekbol lesz. Arra pedig virus-ellenes gyogyszer kura van.

Igaz, felismerheto, de ez a tippem van.

nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kimondottan egyik oldalon van, de karon, kezen, barhol lehet.
nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem csak az egyik oldalon, mindkét karom, vállam, az egész hátam, dekoltázs, hason pár db, illetve ott lent, elöl hátul :(
nov. 16. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg egy dolog nagyon ilyen, de latta orvos, en meg nem, az a herpesz. Az ugynevezett nemi herpesz. Gyakorlatilag mindenutt kijon es meg csak nem is okvetlenul nemi uton terjed. Ez kiutes megjelenese elott tud fajni nagyon. Ez a herpesz baranyhimlo- es karmolas-nyom szeru is tud lenni. A karmolas-nyom egy vonalban sok kis sebesedo pontocska. Ezt is virusellenes gyogyszeres kuraval kell esetleg ujra es ujra elnyomni.

Kivanom, hogy rajojjenek, mi ez, mert gyogyitani akkor lehetne.

nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én már semmin sem lepődöm meg :( A lényeg hogy kapjak rá valamit, mert megőrülök :( Köszönöm szépen a segítséget!
nov. 16. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!