Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek a kiütések?...

Mik lehetnek ezek a kiütések? (kép) Volt esetleg valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve minden hónapban/kéthavonta megjelennek, aztán 1-2 hét alatt eltűnnek. Csak a felsőtestemen, főként a hasamon, néhány a mellkasomon. Általában ennél kicsit szétszórtabban jelennek meg, most nagyon furcsa, mert csak a mellkasomon van, és egyáltalán nem akar eltűnni.

Kicsit félek, hogy ez valami komoly lehet, bár a bórgyógyász nem gyanakszik rá.

Nem viszket, nem fáj, voltam már vele bőrgyógyásznál nem egyszer, nem tudja mi ez, valószínűleg szövetmintát kell venni, de azért gondoltam kiírom előtte ide, hátha tud valaki valami okosat mondani.


[link]



2021. ápr. 10. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kapcsolodik a ciklusodhoz valahogy? Azert a mindig mashol mashogy megjeleno foltbol szovettant venni nekem eleg meredeken hangzik, hiszen visszaall normalba.
2021. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem meg ilyesmit.Ők is tudják, hogy nem feltétlen lesz értelme a szövettannak, de nincs más ötletük.
2021. ápr. 10. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Anti tpo-t neztek, voltal vervetelen?

2021. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak TSH-t néztek, az rendben volt
2021. ápr. 10. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet vlm autoimmun folyamat, azt nezik az antitpo szinttel,azt hiszem a sima sztks laborban olyan 3000 ftba kerul, szerintem erdemes csinaltatni.
2021. ápr. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is autoimmun folyamat. Vezess étkezési naplót, és ha megjelenik ez a kiütés, nézd vissza az elmúlt 72 órát.
2021. ápr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szóval valószínűleg van vmi autoimmun betegségem?
2021. ápr. 11. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a vervetel fogja megmondani
2021. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!