Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tarthat egy hosszabb...

Meddig tarthat egy hosszabb hasmenéses betegség?lent tobb

Figyelt kérdés

Vastagbelgyulladasr hajlamos vagyok sajnos,nyaron tükroztek is. Fiatal nő vagyok.

Most penteken lesz 1 hete,h lazzal kezdődő hanyingerem lett. 2 nap laz. Majd vasarnap ota hasmenésem van. Nem 0 24 , de megy sokat. Smecta, cralex nem fogta meg. Hanyingerem is van erősen. Bementem a háziorvoshoz. Kaptam normixot és egy újabb hasmenésre szánt gyógyszert. Hidrasec.

Normális,hogy még tart ?

Meddig húzódik?

Diétázni érdemes ha már ennyi ideje nem szűnik?


nov. 22. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor nekem hasmenéses betegségem van évente 1x 2x jön elő lázzal meg hányással, én nem eszek semmit.

Nem hogy diétás étrend hanem 0 kaja csak olyan teák amik jók erre.


Nem tudom milyen etrendet takar nálad a diéta kifejezés de en egy pár napra hangyalnám a kaját teljesen. Egyébként is jót tesz neha egy pár napig nem enni.


Ha nem olyan intenzív a hasmenés akkor a víz nem ott jön ki tehát étel nélkül a hasmenés is abbamarad.

nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hasmenés napi legalább három folyékony széklet ürítése. Ha két hétig nem javul, akkor krónikus betegséget lehet feltételezni a háttérben.
nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!