Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldalon a pajzsmirigyem...

Jobb oldalon a pajzsmirigyem közelében lévő területen mi fájhat?

Figyelt kérdés
Hú nehéz körülírni, de a nyakamon jobb oldalt , de nem oldalt hanem elől pár napja már érzem,hogy néha úgy fájdogàl, mint mikor betegségnél a nyirokcsomók szoktak. De én ott nem érzek nyirokcsomót ,plusz semmi felső légúti megbetegedésre utaló panaszom sincs. Csak néha néha belenyilal és elmúlik. Nem tudom ez mitől lehet, utoljára akkor éreztem azon a részen fájdalmat mikor náthás, torokfájós voltam. Mondjuk van ott valami ér is ahogy néztem , de hát nem tudom az érrel kapcsolatban mi vagy miért fájhat. Más volt már így? Háziorvoshoz időpont kell, de erre a hétre már be van telve. Amúgy tegnap voltam vérvételen, ott semmi gyulladást vagy ilyesmit nem mutattak ki. Máskor is volt ilyen érzésem amúgy, de elmúlt, csak érdekel, hogy vajon mitől lehet ,hogy néha néha ez előjön.
nov. 23. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Belgyógyász, sürgősen. Valamelyik nyirokcsomód mégis csak begyulladhatott.

Minden fogad ép? Fogásszal is meg kéne vizsgáltatnod. A fájdalom ide-oda kisugározhat.

nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, nincs egy lyukas fogam sem hála istennek. Hát ha gyulladás lenne , akkor az a vérképből kiderül, belgyógyászhoz bejutni meg csak úgy, hogy odamegyek , nyilván nem lehet.

De köszönöm a választ.

nov. 23. 12:29
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem biztos, hogy gyulladás kiderül a vérképből. Simán lehet egy megnagyobbodott nyirokcsomó, vagy akár az izomzatban is lehet valami gubanc, esetleg csak valami bőrelváltozás, stb... Vagy valami pajzsmirigy probléma, oda sugárzik ki, nem tudom, orvossal kell ezt megbeszélni.
nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmúlt. Úgyhogy nem is foglalkozom igy vele. Amúgy nem ,nem volt ott nyirokcsomó, azt érezném, ha meg lenne nagyobbodva, és izom sincs épp azon a területen.pajzsmirigyemmel is minden oké, mindig nézetek TSH-t is. Inkább Szerintem valami ideg lehet. De nem különösebben zavaró,úgyhogy ha meg az lesz, akkor úgyis megyek dokihoz.
nov. 24. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!