Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pikkelysömörös fejbőrre van...

Pikkelysömörös fejbőrre van olyan sampon amitol azonnal jobb lesz?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdődött,eddig nizoraloztam,mert azthittem csak kiszáradt a fejem,de egyre rosszabb bőrgyógyászhoz jovohetre kaptam idopontot és addig én nem birok így lenni,kis fesuvel lehuzkodtam amit tudtam de valami kegyetlen undorito.

Köszi!



nov. 23. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad, mert megsérted a fejbőröd, begyullad.
nov. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Hagyd leszáradni!
nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ez vált be. Mire bőrgyógyászhoz időpontot kaptam volna, őket az sem érdekli, ha addigra leesik a fejem. Hát kipróbáltam ezt, jó véleményeket írtak, gondoltam, rosszat nem teszek, ha már konrkétan pikkelysömörös fejbőrre (is) van.


Amúgy ha te is olyan szerencsétlen vagy, mint én, gyakran mosol hajat (1-2), előre szólok, hogy - szerintem legalábbis - rohadt büdös. Problémámat megoldotta, de kellett egy köztes nap normál samponnal, mert erős a szaga.

nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az se baj a kutyakaka szagu,csak tegye ezt rendbe!😁
nov. 23. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Ung. Hidrophillycum 60-75 % -ban összekeverve egy erős szteroidos kenőccsel pl. Dermovate, este bekenni vele vastagon, reggel kimosni. Pár napon belül látványos lesz az eredmény. Vagy kénes krémet keverve szteroidos kenőccsel. Kórházakban is alkalmazzák súlyos esetekben erősebb arányban keverve erős szteroidos krémekkel. Hajra folpack, hogy a párna ne legyen trutyis, aztán kimosni.


Sampon nincs.

Minimum hetek vagy hónapok múlva lesz látható javulás, Detergents Sulfuratum, de elég büdös kénes szaga van.

nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pikkelysömörös vagyok 3 éve, a semmiből jött és az arcomon is van. Nekem az vált be ha lávakőporos arcpakolást -rhassoul- hasznàlok, lemosom és orosz kátrányszappannal megmosom a hajam és az arcomat, rajtahagyom 5 percig, másnap sokkal halványabb. Alig látszik, minden másnap csinálom ezt a ritualét. Eddig a bőrorvos által felírt krémek nem váltak be. De semmiképpen se kapard. 32/f
dec. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!