Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltam vérvételen ezt a...

Voltam vérvételen ezt a leletet kaptam . Előtte nap pálinkáztunk a barátaimmal mert 2 hétre szokott általában időpont lenni laborra, de most volt másnapra. Ez mennyire rossz lelet ? Elmult fél évben volt hogy heti többször ittunk

Figyelt kérdés

nov. 24. 20:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

ASAT/GOT 57 U/L. <31

ALAT/GPT. 101 U/L. <34

Gamma-gt 36 U/L. <32

nov. 24. 20:50
 2/12 anonim ***** válasza:

Nézd már meg a referencia tartományt, hogy eltér-e.

Amúgy külön jelzik is, csillagozzák, vagy színezik a leleten az eltérést.

Aztán nézd meg a neten orvosi oldalakon, hogy melyik mit jelent ha eltér.

nov. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj, hogy annyira megártott a pálinka, hogy egy leletet sem tudsz egyedül értelmezni.


Egyébként meg alkoholista vagy.

nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Májenzim eltérések. Lehet a pálinka miatt. Én a helyedben elmennék egy másik vizsgálatra, hogy helyre állt-e.
nov. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem csak előtte való nap volt ott pálinka.
nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem… láttam az eltérést … a kérdés az lett volna hogy mennyire komolyak ezek az eltérések, lehetséges e a pillanatnyi kiugrás .
nov. 24. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Kellene egy kontroll, hogy mennyire komoly, de valld be ez a pálinkázás rendszeres.
nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem napi szintű … csak többször mint előtte … mert előtte csak alkalmakkor,csaladi összejövetel stb.
nov. 24. 21:39
 9/12 A kérdező kommentje:
És amúgy semmi bajom nem fáj semmim rutin labor volt .
nov. 24. 21:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem nagy eltérések, de attól is függ mennyit ittál, pár feles nem gond. Viszont kontroll kell majd 3 hónap múlva, addig meg szedheted a Máriatövist. Okozhatja ezeket az eltéréseket a testsúly és az étkezés is.
nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!