Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?Éjjeli izzadás...

Mi bajom lehet?Éjjeli izzadás 2 hete,lábfájdalom 1 hete,erős viszketés pár napja és egy lila folt belőle,fáradtság, rossz közérzet, labor magas süllyedést mutatott (a felső határérték duplája) és alacsony eozinofil, ennyi. Myeloma, limfóma, leukémia?

Figyelt kérdés
nov. 28. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem tudni.

A labort ismeteltesd meg, ha nem.neztek CRP-t akkor nezess (azzal fertozest, gyulladast lehet azonositani).

ES hany eves vagy?


Mindenkepp menj vissza orvoshoz. De azert ne azzal kezd higy szerinted ez...azt nem kedvelik. De azt mondhatod, hogy megijesztett a szomszed, u okatestverenek a felesege, akinek igy lett leukemiaja es raadasul egyre rosszabbul erz3d magad.

nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
CRP 1,7
nov. 28. 15:53
 3/12 A kérdező kommentje:
37 éves
nov. 28. 15:54
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj vissza az eredményeiddel az orvoshoz és kérdezd meg
nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is Jobban tenned visza mennel kozel sem Biztos hogy

Leukemia annak van mas tunete is faratdsag pl az egyik jellegzetes tunete( ok most lattam hogy faradtsagot is Irtal) hat menj visza az orvoshoz! Az a legbiztosabb

nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lappangó fertőzésnek lehetnek ilyen tünetei.
nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Senior Séf ***** válasza:
41%
Én sima (de tartós) stresszre gondolok. A stressz hatására a mellékvese kortizolt termel. Ha egyfolytában termelnie kell, természetes, hogy kifárad, és mivel amúgy "ő" a test energiaközpontja, ha kifárad, a test is fáradt lesz. A folyamatosan magas kortizolszint pedig mozgósítja a gyulladáskeltő citokin jelzőmolekulákat, amik gyakorlatilag bárhol okozhatnak "megmagyarázhatatlan" gyulladást. Ne feledjük, a gyulladás voltaképpen a szervezet öngyógyítási kísérlete.
nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
A diagnózis valószínűleg hipochondria.
nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Séf bácsi, nem tudom, mennyire igaz, amit írsz, de hogy félelmetesen logikus, az biztos.
nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj? Kiderült?
jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!