Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tályog helye normális ha fáj...

Tályog helye normális ha fáj néha?

Figyelt kérdés

Bal farpofámon volt egy tályogom fent, még augusztusban. Feltárás, kötözésekre járkáltam stb. Szépen gyógyult és nem volt nagy. Viszont többször van olyan, hogy elkezd néha fájni pár napig aztán elmúlik. Az orvosnál többször voltam mindig megnézte megnyomkodta és szerinte normális. "Szerencsére" álló munkát végzek de már megfigyeltem akkor kezd fájni ha mondjuk több órát ülök laptop előtt itthon pl. Vagy most csináltam karacsonyi díszeket és ültem 2-3 órát és megint fáj.

Orvosnál többször voltam, nagyon rá vagyok parázva. De vagy 4 orvos mondta, hogy nincs semmi bajomxd szerintetek normális?

Akinek volt annak is előjön néha a fájdalom? Nem nagyon fáj sőt csak akkor érzem ha megnyomom vagy ha leülök.


dec. 1. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, pontosan ugyanott, mint neked. Már 4 éve. A feltárás után rendben begyógyult, de sokszor sajgott, főleg front esetén. Egy idő után abbamaradt, talán 1 év volt, azóta nagyon ritkán érzem. Én ülő munkát végzek.


A te orvosod nem kért CT vagy MRI vizsgálatot? Nekem megnézték kontroll vizsgálaton, 3 hónap múlva MRI volt, 6 hónappal a műtét után CT.


Az lehet téged is megnyugtatna, hogy minden rendben.

dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt műtétem csak feltárás.
dec. 1. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!