Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért így vagyok mindig beteg?

Miért így vagyok mindig beteg?

Figyelt kérdés
Most is pár napja érzem, hogy motoszkál bennem valami vírus, mert fáj a torkom, dugul a fülem és az orrom és fáj a hasam is. De nem jön ki rajtam rendesen a betegség, mint más embereken, hogy egy pár napig nagyon rosszul vannak, belázasodnak de aztán átesnek rajta gyorsan pihenéssel. És máskor is ez van. Belázasodni sem tudok, legutoljára talán kisgyerekként voltam lázas. Pár éve is mikor vesemedencegyulladasom volt akkor is bár rosszul voltam, de nem voltam lázas, még az orvos is csodálkozott hogy ez hogy lehet. Emiatt meg hogy nem vagyok sosem lázas, így tökre elhuzodnak nálam a betegségek, van hogy majdnem egy hónapig érzem ezt hogy lappang bennem a megfázás. Mitől lehet ez? Nem működik az immunrendszerem rendesen, vagy pont hogy jól működik?

dec. 2. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Immunrendszeri problémád lehet az biztos
dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oh, ezt mintha én írtam volna kedves kérdező. 3 hete szenvedek. Igazán, nem tudom mikor lesz vége. Minden évben ugyanez. Tavasszal és ősszel-unom.
dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert oltott vagy.
dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3. Lehet, igazad van. 2 es voltam.
dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
93%
Dolgozik az immunrendszered, ami a mai világban ritka kincs.
dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
5, mindenkinek van, max. az oltottakét meghekkelték a kedves gyógyszerlobbis rohadékok. Ezeket kellene kiirtani és nem lennének betegségek.
dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!