Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélelzáródást kinek mi okozott?

Bélelzáródást kinek mi okozott?

Figyelt kérdés

Illetve hogy derült ki, mik voltak a tünetek?


Szinte biztos hogy az van de holnapra rendeltek be mri-re nem tudom mi okozhatja. Tágulatot és szűlületet is látnak.



dec. 7. 12:31
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem tud kakilni, mert el van záródva a bele. Nekem apám ebbe meghalt
dec. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezt én annyira nem értem. Ha valakinek az van, gyanú van, akkor nem küldözgetik MR-re, vagy legalábbis nem az van, hogy menj haza, majd utána menj be MR-re, stb...., az azonnali beavatkozást, dg-t igényel. Hogy merült fel ez nálad?
dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De mit küldözgetnek ide-oda? Ha tényleg az van, akkor, ahogy előttem is írták, azonnali beavatkozásra van szükség. Milyen vizsgálatokon voltál eddig? Mit mondtál az orvosoknak, milyen tüneteid vannak? Orvos mondta, hogy bélelzáródás vagy csak te gyanítod?
dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamit nem pontosan irsz remelhetoleg, mert a legkisebb gyanu eseten, marmint az orvos reszerol, nem a te felelmed, haza se engednenek.
dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magyar EÜ. :)
dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Reszleges… eloszor azt hittek a vekonybelben van de kiderult hogy a vastag ezert holnap vissza kell mennem kismedence mri-re.

Talan van meg egy gombostunyi hely ahol meg kifer valami de mar nagyon nem sok.


Jovo het szerda tukrozes de a radiologus azt mondta felesleges mert nem fer at rajta semmi..


Csak erdekelt kinek mi okozta. Szerintem nem tumor lehet hanem bel paralizis vagy a csaszar miatti osszenoves.

dec. 7. 19:51
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom azt elképzelni ,hogy van olyan orvos, aki ilyen gyanúval hazaenged.
dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Magan mrire jottem oanaszok miatt.

Aznap hivott a radiologus hogy talalt vmit es menjek vissza enterogtafiara.


Visszamanetem kozolte hogy a vekonybellel minden rendben megis. Masnap visszahivott hogy megsincs minden rednben mert a vastagbelben lat vmit es menjek megint vissza kismedencet is megnezi.


Na igy lehetseges…

dec. 8. 13:32
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, de akkor nem bélelzáródással mentél oda. Amúgy ennyi idő alatt, ha az lenne, elég rosszul éreznéd magad minimum.
dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!