Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Honnan lehet tudni, hogy...

SOS! Honnan lehet tudni, hogy a légzési nehézség csak stressztől van, vagy sem? Van erre valami módszer, amivel le tudom tesztelni?

Figyelt kérdés
Például hogy fekve vagy állva kell végezni?
dec. 8. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg vagy?
dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem, de borzasztóan stresszes vagyok az utóbbi hetekben, pont egy betegség miatti félelem miatt. Amúgy annak is lehet ez tünete.
dec. 8. 22:34
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem könnyű de he sóhajtozz , csak az orrodon vegyél levegőt uralkodj és ne vegyél levegőt a szádon szépen vissza áll a normál állapot .
dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem kell számolni hozzá vagy ilyesmi?

dec. 8. 22:38
 5/20 anonim ***** válasza:
Amit akarsz... Ilyenkor a friss levegő is jó. Milyen betegségtől félsz és miért?
dec. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elszoktam kezdeni olvasni egy jó könyvet. De úgy, hogy teljesen oda figyelek arra amit olvasok. És akkor általában megszűnnek a problémáim. Ha abbahagyom kezdődik. Innen tudom hogy nem valódi a légzési nehézség. Szerencsére ritkán van ilyen.
dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki magad.

Terheléses ekg, szívultrahang, tüdő rtg, teljes vérkép, hasi uh.

dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet. De az a baj, hogy koncentrálni se tudok semmire a stressz miatt. Csak a telefont pörgetem de az nem segít.

Leukémia.

dec. 8. 22:47
 9/20 anonim ***** válasza:

4

"Köszönöm.


Nem kell számolni hozzá vagy ilyesmi?"


De!

Száztól számolj vissza 0-ig !

dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
És mégis minek fosol a leukémiától?
dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!