Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érezhetem azt, hogy nem...

Miért érezhetem azt, hogy nem működik az agyam?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és szinte egész nap ilyen agyi fáradtságot érzek és azt érzem, hogy lassabban gondolkodok, mint a többi ember. Reakcióidőm is elég rossz. És ami a legrosszabb, hogy egyszerűen semmit nem tudok érdekesnek látni, unottság van rajtam egész nap. Depresszióm van de szedek rá antidepresszánst. A gyógyszer előtt is voltak ezek a tünetek csak pánikrohamokkal együtt amit a gyógyszer megszűntetett, azért szedem. Napi 12 órát dolgozom de csak heti 4 napban kb. De azt érzem nagyon kimerít hiába van több szabadnap. Mi okozhatja ezt, milyen orvoshoz kellene elmennem? Háziorvoshoz el megyek majd csak félek, hogy hülyesének néz, hogy ilyen fiatalon vannak ilyen problémáim.

dec. 9. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már leírtad= a depressziód okozza.

Plusz meg kéne nézetned, nincs-e pajzsmirigy alulműködésed.

dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De hogy lehet a depresszió ha kezeltetem? Már több fajta gyógyszer is lett felírva még antipszichotikum is. Most pont emiatt van rossz kedvem és stresszelek rengeteget, hogy ilyen fiatalon ez van velem és félek, hogy valami baj van az agyammal.

Pajzsmirigyet megnézetem köszi, tavaly nézettem akkor még jó volt.

dec. 9. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Antipszihotikum simán okozza!
dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom de azt már nem szedem csak párszor vettem be belőle, mert nagyon álmosított.
dec. 10. 07:07
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor lehet a többi gyógyszer, kezelőolvosoddal beszéld meg.
dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vashiány?

Pajzsmirigy?

dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje szeded az antidepresszánst? Hetekig, van, hogy 6-8 hétig is tart, mire először megjelenik a hatása. Tudom, ezt nehéz elhinni, de így van.
dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!