Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kizárólag orrdugulás és magas...

Kizárólag orrdugulás és magas láz - mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Csináltam COVID, Influenza és Sptreptococcus gyorstesztet is. Negatív mind. Ma este megyek orvoshoz. 3 napja tart, 38.6 láz és mindkét orrjárat be van dugulva folyamatosan. Nem folyik, orrspray után tudom ki fújni, akkor nagyon sűrű váladék jön, aztán tovább be van dugulva. Torkom sem fáj, csak ha ásítok. Semmi egyéb tünet nincs, se fejfájás, se izomfájdalom, semmi. Hasmenés mielőtt ez kezdődött, akkor volt, de az is csak kétszer nagyon híg (4 napja), azóta teljesen normális, helyreállt.

Mielőtt a láz és az orrdugulás kezdődött, szipogtam kicsit meg nagyon szomjas voltam egész nap, de a közérzetem az teljesen jó volt, csak estére hirtelen hidegrázás és láz.

Tapasztaltatok már ilyet?



dec. 11. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

"Torkom sem fáj, csak ha ásítok."


Lol

dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Senior Séf ***** válasza:
89%
Bekaptál valami vírust,amivel korábban már megismerkedett az immunrendszered. Kitörni nem tud rajtad, csak erőlködik.
dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egy rondább nátha is lehet akár. De mindenképp jó ötlet, ha egy doki rád néz, amennyiben nem akarnak múlni a tüneteid. Addig meg ágynyugalom, és pihend ki.
dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát már köhögök is. Az orrom már néha kidugul, lázam már nincs, három napig volt. Inhalátorozok Salvussal. Írt az orvos antibiotikum/szteroid tartalmú kevert orr cseppet de még nem próbáltam, mert már így is jobb valamivel, csak a tengervizest tolom naponta 5x.
dec. 14. 10:59
 5/5 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Otrivin duo-t, ami jó orrdugulásra. Meleg tea meg persze sok pihenés.
dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!