Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Barnás véres zselés csomó a...

Barnás véres zselés csomó a torokból?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 hete beteg vagyok, 1 hetes antibiotikum kúrát írt fel az orvos, amit befejeztem 4-5 napja. Sajnos nem lettem jobban, sőt.. így visszamentem hozzá. Kaptam gyógyszereket, főleg, hogy tudjak köhögni, hogy felszakadjon a váladék, ugyanis többnyire zöldes-sárgás trutyi, néha barnás kocsonyás állagú, de van, hogy rózsaszínes vagy éppen véres jön vissza.

Arc és homloküreg gyulladás, illetve torok és mandulagyulladásom van. (Fogalmam sincs, hogy mit szedhettem össze, vagy hogy egyáltalán hogyan)

A kérdésem viszont az lenne, hogy ez normális? Mármint ez a barnás véres kocsonyás köpet? Vagy aggódnom kellene? A doki azt mondta, hogy a tüdőmmel nincs gond, nem hall semmit, de azért egy ponton hümmögött és sokat elidőzött.

Ilyen még nem is történt eddig velem, ezért sem tudom, hogy aggódnom kellene vagy felesleges?

22/L


dec. 13. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Mellkasröntgent nem csinált? Ha ennyi gondod van, akkor már időszerű lenne...

Egyébként igen, lehet normális (bár a véres nem), én tüdőgyulladás után vagyok, és sötét színű, sűrű köpetet köhögök fel, amikor épp felszakad.

A véres váladékot én mindenképp kiemelném a dokinak, mert az már komolyabb gondot feltételez.

dec. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Lehetséges, hogy a nyálkahártyád a sok köhögéstől meg a felköhögött váladéktól kidörzsölődött és az okozza ezt az elszínezett váladékot.


Vagy esetleg az nem lehet, hogy a fogínyed vérzik és az színezi meg?

dec. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt hasonló, akkor mandulagyulladásom volt, de elég durván. Lehet itt is az lehet a ludas.
dec. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor mandulakövem van akkor mindig vérzik egy picit a mandulám, de nem is lehet észre venni.

De az orvosnak kiemelném a véres váladékot, mert lehet baj van.

dec. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!