Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hashimoto hízást vagy...

A hashimoto hízást vagy fogyást okoz?

Figyelt kérdés
dec. 16. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Hallo, hashimotos vagyok, nem okoz semmit. Az "csak" egy autoimmun gyulladás, ami azzal jarHAT, hogy elpusztul a pajzsmirigy szovete, az viszont hizassal jár.

Egészségügyben dolgozok, ráadásul kutatási területen, reneteg Hashimotos pácienst "egészségesnek" tekintünk.

Persze van olyan, akinel vannak tünetek, de többségben nincs semmi.ha érdekel kérdezhetsz még. :)

D vitamin és folsav pótlás fontos, illetve a szelén!

dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

A Hashimoto önmagában annyit jelent, hogy pajzsmirigy elleni antitestek mutathatók ki a szervezetben. Bármilyen panaszt akkor okoz, ha eltérést okoz a pajzsmirigyműködésben. Jellemőzen alulműködés alakul ki az évek során, de nagyon kezdeti szakaszban étmenetileg előfordulhat túlműködéses szakasz is.

Kezeletlen alulműködéstől hízásra hajlamosít, a túlműködés fogyásra.

De normális kezeléssel nem befolyásolja a testsúlyt.

dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Hízást.
dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4,5 volt a TSHm amikor elkezdtem a letroxot szedni. Állandóan fáradt voltam, stb. Elhízva se voltam, de nagyon sokat ettem. Viszont nagyjából akkor kezdtem el amfetamint is szedni, szóval az meg étvágytalanságot okoz. Szóval baromira lefogytam bizonyos okokból, (15 kiló 3/4 év alatt) amihez vagy ez vagy az jó segítség volt. Viszont szeretnék visszatömegelni, de képtelen vagyok enni, és rengeteg kalóriát égetek. De egyszerűen a gyomrom nem tud több ételt befogadni, hogy olyan kalóriapluszban legyek, hogy hús vagy izom épüljön
dec. 16. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Amfetamint? Gratulálok xd
dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sok idő, és pénz volt, mire a receptet megszereztem. Sokkal jobban vagyok azóta.
dec. 16. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!